תמר תאגיד מים אזורי
כל השירותים במספר אחד:
תושבים יקרים, ביום רביעי 4 במאי ,משרדי התאגיד ומרכז שירות הלקוחות יהיו פתוחים  עד 12:00.המוקד הטלפוני יפעל עד 12:00. ביום חמישי 5 במאי ,יום העצמאות,משרדי התאגיד , מרכז השירות והמוקד הטלפוני יהיו סגורים. *המוקד העירוני 106 יפעל כרגיל      

דבר יו"ר הדירקטוריון

תושבים  יקרים,

תאגיד מים אזורי ת.מ.ר הינו תאגיד מים  הפועל בערים רמלה,קריית מלאכי ,גדרה ובני עייש במסגרת חוק תאגידי המים והביוב 2001. התאגיד מנוהל כמשק סגור, כאשר המשמעות היא שתקבולי המים והביוב יושקעו אך ורק בשיפור תשתיות המים והביוב ובנוסף, במקביל התאגיד יפעל להטמיע וליישם בפעילותו טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות בתחומי המים והביוב שיביאו לשיפור מתמיד של איכות מי השתייה וטיפול יעיל במי הביוב.

אנו בתאגיד, שמים דגש רב על נושא השירות לצרכן ועל האפשרות להיות נגישים בכל עת. פתחנו מרכזי שירות חדשים, הקמנו מוקד תקלות ללא תשלום ועמוד בפייסבוק לקבלת עדכונים בזמן אמת לנוחיות הציבור.

מטרתו של אתר זה הוא לספק לצרכן מידע מקיף ככל הניתן אודות התאגיד ופועלו, הפרויקטים שבביצוע או פרויקטים עתידיים להיות ומידע על איכות מי השתייה. כמו כן, הוקם האתר על מנת להקל על הצרכן ולאפשר לו להוריד טפסים, לשלם את חשבון המים והביוב וליצור קשר עם התאגיד מבלי שיצטרך לצאת מהבית.

רונן עזריה,מנכ"ל עיריית רמלה
יו"ר הדירקטוריון

 

 

הודעה לתושבים!
דילוג לתוכן