ת.מ.ר תאגיד מים אזורי
תושבים יקרים !

לרגל חג החנוכה בתאריך 22.12.19 יינתן שירות במחלקת הגביה משעה 08:00 עד 16:00 .
בשאר הימים השירות ייתן כרגיל .
חג חנוכה שמח !


בברכה,תאגיד מים אזורי ת.מ.ר

חזון ושליחות

מטרות התאגיד:
מטרותיה העיקריות של ת.מ.ר הינם מתן שירות של אספקת מים לתושבים, סילוק הביוב של העיר למכון טיהור שפכים, אחזקת הרשת המוניציפאלית של המים והביוב, פיתוח תשתיות המים והביוב בשכונות החדשות שיוקמו ושדרוג מערכות מים וביוב קימות. תאגיד המים של רמלה מתכנן לבצע השקעות במיליוני שקלים לשיקום ופיתוח של תשתיות המים והביוב בעיר. כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים תוך השגת המטרות הללו בעבודה קשה וללא לאות.
שירות לקוחות:
בשנת 2011 תאגיד המים מקים מערך שירות לקוחות מתקדם, זמין, המופעל בשעות רבות מעבר לשעות המקובלות. שירות הלקוחות יאויש במספר עמדות נרחב ובו תוכלו לקבל שירות ומידע על שירותי המים והביוב שסופקו. בנוסף, קיים מוקד טלפוני זמין לקריאות התושבים. התאגיד הקים אתר אינטרנט בו תוכלו לעקוב אחרי פעילותינו ולהתעדכן על העבודות המתבצעות בעיר ועל איכות מי השתייה. האתר מאפשר תשלום אגרות המים ישירות וכן הוספנו אפשרות תשלום חשבונות באמצעות הטלפון.
כיום ….
ת.מ.ר מספקת לכל תושבי העיר:
מים מהאיכותיים בארץ.
השקעת משאבים גדולה בתשתיות בשים דגש על החלפת צנרת האזבסט הישנה.
לרשות התושבים עומדים צוותים מיומנים וצי כלי רכב לטיפול בפניות באופן יעיל ומהיר 24 שעות ביממה בכל ימות השנה.
בשנת 2010 התאגיד השקיע סכום של 7.8 מיליון ש"ח בשיקום ופיתוח תשתיות המים והביוב הישנות הכוללות, בין היתר, החלפת צנרת מים וביוב בשוק ז'בוטינסקי, החלפת צנרת ביוב ברחובות בר אילן – ויצמן, החלפת מגופים והידרנטים, החלפת כ- 6,000 מדי מים ישנים לתושבים ועוד.
תוצאות בדיקת איכות המים יפורסמו אחת לרבעון באתר החברה.
בעתיד:
ת.מ.ר מתכננת השקעות רחבות היקף בשנים הקרובות, בין היתר, החלפת 6 ק"מ צנרת ביוב בשיטת הניפוץ בעלות 4 מיליון ₪ , הקמת תשתיות צנרת מים וביוב בפרויקט גינדי בעלות משוערת של כ-1.2 מיליון ₪, שיפוץ מתקני מים קיים  בעלות משוערת של כ-800 אלפי ₪, הקמת תחנת שאיבה חדשה בעלות משוערת של כ-8 מיליון ₪ המשכת החלפת מדי מים מסיבית עוד פרויקטים של החלפת צנרת מים וביוב ברחובות רבים בעיר.

דילוג לתוכן