עובדי תאגיד תמר למען ילדי העוטף


העובדים המסורים של תאגיד המים והביוב תמר לא מסתפקים בעבודתם החיונית בימים אלה לדאוג לאספקת מים סדירה ולתשתיות ביוב תקינות בכל תרחיש, בחירום כבשגרה.

בנוסף, הם עסקו בימים האחרונים, בשיתוף עם משטרת ישראל, באיסוף תרומות לרכישת צעצועים ומשחקים כדי לשמח את ילדי עוטף ישראל והמשפחות המפונות מיישובי העוטף.

כל עובדי התאגיד אספו את התרומות ולאחר שנאסף הסכום המתאים נרכשו בו צעצועים ומשחקים. נציגי המשטרה הגיעו לבתי מלון ואירוח שבהם מצויים ריכוז של מפונים, והעניקו להם את המשחקים, בשם התאגיד ובשם משטרת ישראל.

מספרים עובדי תאגיד תמר: "כשהגיעו הצעצועים והמשחקים לילדים, שעברו דברים כל כך קשים, לא יכולנו שלא להתרגש עד דמעות מתמונות החיוך שעלה על שפתותיהם. הילדים שמחו מאוד על הצעצועים, אבל יותר מכל על העובדה שכולנו, תושבי המדינה, ניצבים מאחוריהם כדי לתמוך ולהעניק. גם בני משפחותיהם הבוגרים שמחו על המשחקים, שיעניקו לילדים שמחה ותעסוקה ויאפשרו גם להם זמן למנוחה והתרעננות שהם כה זקוקים להם"

עובדי תאגיד תמר – אתם מייצגים את הרוח הישראלית במלוא יופייה ועוצמתה – שמתגייסת בימים אלה כאיש אחד למען משפחות המפונים ולמען כוחות הביטחון וההצלה.

כוחנו באחדותנו. ביחד ננצח!